0 bodů
277 zobrazení
v kategorii Zvířata

Kousek od domu je roj včel. Mám se bát?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud je nebudeš dráždit, nic ti neudělají - zavolej nějakému blízkému včelaři, rád si jej přijede odchytit.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Obzvláště když se včely rojí, mají úplně jiné starosti než někoho napadat. Nedraždi je a nic ti neudělají.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 359 zobrazení
1.7.2018 v kategorii Zvířata Proud Michal
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 429 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 337 zobrazení
5.9.2015 v kategorii Zdraví, krása manková
0 bodů
3 odpovědí 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 481 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Zvířata Hašek
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
6.8.2015 v kategorii Počítače, internet Kabát Petr
...