0 bodů
573 zobrazení
v kategorii Ostatní

Jak poznám že se tam nesmí chytat bez lístku? Když je třeba nějaký rybník tak by to tam bylo napsáno?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nikde se nesmí chytat "bez lístku"...
Ledaže by tam naopak bylo výslovně uvedeno právě toto.
:o
"Bez lístku" si můžeš zachytat na některých soukromých rybnících - za poplatek.



0 bodů

ok, díkejs

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ten kdo nemá rybářský lístek nesmí chytat nikde ani na té nejzapadlejší vodě. Vyjímkou jsou některé soukromé lokality, kde stačí jednorázové povolení od majitele. A tam je to napsíno a hlídáno vždy.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
1 reakce 402 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Ostatní Remek
0 bodů
2 odpovědí 475 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 948 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 446 zobrazení
31.5.2014 v kategorii Zvířata Koutný Marek
0 bodů
1 reakce 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 909 zobrazení
...