0 bodů
244 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Co na něj říkáte? Mě chybí tlačítko start a nemůžu si nějak zvyknout.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Je to jen zvyk - taky Win8 ´nesnáším´...
:o



0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Win8 mi připadají jako z jiného světa. Možná je neumím ovládat, ale vůbec se mi nelíbí ten systém, kdy se mi třeba otevře pdf soubor a menu nikde. Cokoli spouštím, spouštím jako ve starých sedmičkách. Metro je příšernost, připadá mi to jak nějaký omalovánky, nepřehledný, ikony jak *****. Tlačítko start mi nechybí, nepoužívám ho a navíc se dá zobrazit v osmičkách. Ale zřejmě si budeme muset zvyknout. Já mám osmičky přepnutý na zobrazení klasické win plochy.



Související témata

0 bodů
1 reakce 332 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 488 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 375 zobrazení
0 bodů
1 reakce 783 zobrazení
21.9.2016 v kategorii Počítače, internet milan
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
0 bodů
1 reakce 400 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 329 zobrazení
8.6.2015 v kategorii Multimédia a hry anonym
...