0 bodů
210 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Pred 10 lety jsem byl v Praze na Flore v 3 D kinu, a pak mne jeste 2 hodiny bolela hlava (nas vsechny). Je dnes ta technologie uz vyzralejsi?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

technologie je stejná, její použití lepší, takže výsledek je přirozenější

na druhou stranu se teď staré 2D filmy počítačem převádějí do 3D nebo to přímo zkouší dělat při přehrávání televize nebo počítač, což je zřídka dokonalé, ale to je samozřejmě něco jiného než nové 3D filmy v kině





Související témata

0 bodů
1 reakce 258 zobrazení
19.3.2014 v kategorii Společnost Maruna 44
0 bodů
1 reakce 418 zobrazení
13.7.2015 v kategorii Počítače, internet Lukáš Fojtík
0 bodů
4 odpovědí 779 zobrazení
3.4.2014 v kategorii Počítače, internet zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 333 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 370 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Společnost frantaXX Registrovaný (298 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 260 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 272 zobrazení
...