0 bodů
279 zobrazení
v kategorii Společnost

Proč se člověk nenarodí už starej?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Protože by přišel o mládí.

mama Pokročilý (1.2k bodů)

asi kouká na pohádky...(giggle)





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
19.5.2014 v kategorii Společnost Lukáš B.
0 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
6.6.2014 v kategorii Společnost Frentíno
0 bodů
3 odpovědí 3.9k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 716 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 423 zobrazení
2.7.2014 v kategorii Společnost Rudolf Borný
0 bodů
1 reakce 370 zobrazení
26.6.2014 v kategorii Společnost Kadlec
0 bodů
2 odpovědí 447 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 252 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 943 zobrazení
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
...