0 bodů
414 zobrazení
v kategorii Ostatní

Když už u nás vzlétávají z letiště vyhlídkové lety, tak už bouřka nebude ne? To by věděli ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Myslíš, že už nikdy nebude bouřka???
:D
Vyhlídkový let trvá pár minut (pár desítek), takže - řekněme, na tak dlouho mají piloti v dané lokalitě příznivou předpověď. Co bude později odpoledne nebo k večeru podle momentálních startů letadel soudit nelze.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano létají i v bouřce. Ti co si zaplatí vyhlídkový let , chtějí něco vidět a ne jen déšť a blesky.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 989 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 288 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní Marcelaaa
0 bodů
5 odpovědí 2.4k zobrazení
8.4.2014 v kategorii Ostatní Slavěna
0 bodů
3 odpovědí 384 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Ostatní Hruška Marek
0 bodů
4 odpovědí 473 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Ostatní Polívka Čeněk
0 bodů
5 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 483 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Mobily Hans
0 bodů
2 odpovědí 354 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 176 zobrazení
...