0 bodů
588 zobrazení
v kategorii Dům a byt

Pořád nemůžu přijít na to, jak nejlíp umývat okna, aby po nich nezůstávaly šmouhy. Čím je myjete vy, stačí na to obyčejný Jar, nebo používáte něco jiného?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Cisticem na okna ....na hrubou spinu pouzivam parni cistic Kärcher SC 1020..na stresni okna pouzivam jar ...jen je pred destem poliju truchou jaru a nechm tak ..jar je odmasti a dest splachne spinu...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Převážně vodou.

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Utěrkou z mikrovlákna a čistou vodou.

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Libovolným saponátem (špatný není prací prostředek).
:o
Oplachuju čistou vodou a leštím touž hadérkou z mikrovlákna.

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Umíš to dobře? Tady by pár oken bylo...(nod)

zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Tož to čumím, vy myjete okna? To jako že je nemyje manželka/přítelkyně?

(sun)

mama Pokročilý (1.2k bodů)

zzzzz, já myslím, že ty přípravky jen svým drahým polovičkám kupují, ale kdo ví.....

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

mama, vy jste si v té své sebestřednosti snad ani nevšimla, že zzzzz sem už dávno nechodí? Co vás vede ke komentování starých odpovědí? No, nějak tu aktivitu nahnat musíte a nejspíš vás nenapadlo, že notifikace to zobrazí i u mne, případně i u mowly. Na něj stejně nikdy nebudete mít, kvalitu kvantitou nenahradíte (rock)

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Sůwa, taky názor.....(sun)



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 575 zobrazení
+1 bodů
4 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 981 zobrazení
26.12.2014 v kategorii Dům a byt Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 791 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 558 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Dům a byt Patricie
0 bodů
5 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
...