0 bodů
818 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Kde berou tolika peněz?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Z příspěvků členských států.



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Kde by je brala ? I z tvých daní jdou peníze do EU. Ta zaplatí své náklady, platy, provoz a zařízení budov spoustu dalších věcí. A z toho co zbude po výběru z jednotlivých států, tak to rozdělí zae těm, co to zaplatili.

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

To bych taky rad vedel...
Ale nemaj snad nejakej monopol na tisk novejch bankovek?



Související témata

0 bodů
1 reakce 318 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 214 zobrazení
0 bodů
1 reakce 769 zobrazení
20.10.2015 v kategorii Společnost Nastěna20
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
2.10.2015 v kategorii Finance podnikání Barták František
0 bodů
2 odpovědí 245 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 433 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 616 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 447 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 968 zobrazení
...