0 bodů
185 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody

Jak čistíte ponk když například řežete železo? Vysajete železné pilinky vysavačem? Nebo jen zametete?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Jen zametám



0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Zametu a jednou za cas pak vsechno vysaju.

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jen zametám.
Snad ještě nikdy jsem nepotřeboval v dílně takovou přesnost, abych musel zametat...
;-)



Související témata

0 bodů
1 reakce 637 zobrazení
0 bodů
1 reakce 682 zobrazení
0 bodů
1 reakce 600 zobrazení
29.8.2015 v kategorii Hudba film anička
0 bodů
2 odpovědí 303 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 860 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 263 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 710 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
...