0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Zkusil jsem už vše, a 95 % je podvod. Nevíte o nějakém skutečném výdělku přes net? Přepisování dat do PC, vyplňování formulářů, nebo cokoliv co by vydělalo. Ale né podvody, něco s čím máte osobní zkušenosti. Můžu být u PC celí den a vydělat si. Práce je děsně málo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

7 reakce

+4 bodů
ered_mithrin Registrovaný (73 bodů)

Ano, vydelat na internetu neni problem, jen to vyzaduje specificke dovednosti a vynalozene usili ci penize. Vami zminovane klikacky a vyplnovani formularu nejsou podvody, jen nevyzaduji zadne specificke dovednosti, a tak jsou za smesne penize.

Ono moc zalezi na tom, zda mate dovednosti, ktere se daji prodat jako sluzba, vyuzit pro preprodej zbozi/sluzeb nekoho jineho, ci zda muzete nekoho neco naucit.

Ze muzete byt u pocitace cely den neni primo umerne tomu, kolik penez muzete vydelat. Co umite lepe nez ostatni, v cem jste dobry? Za co vas lide casto chvali, nebo kvuli cemu se k vam vraci, abyste jim pomohl?+2 bodů
suzymon Registrovaný (158 bodů)

Pokud ovládáte nějaký cizí jazyk a to velice dobře i psaným slovem, a bez gramatických chyb, existují stránky, kde se můžete přihlásit a překládat texty. Ale klikáním na reklamy si nevyděláte, ani kdybyste u toho seděl ve dne v noci. Vyplňování formulářů neexistuje. Za koho byste je chtěl vyplňovat? Ty si přece musí každý vyplnit sám a dát tam své osobní informace.

ered_mithrin Registrovaný (73 bodů)

Vyplnovani formularu existuje. Zadavatelem jsou ruzne firmy a zajimaji se prave o nazor lidi, kteri se k vyplnovani formularu prihlasuji. Tzn. clovek vyplnuje pokazdy jiny formular od jine firmy.

+2 bodů
boruvka Registrovaný (403 bodů)

Také vyplňuji formuláře, dotazníky. Funguje to, není to podvod. Na zbohatnutí to ale není. Na klikačkách také jsem, ale nic moc. Většinou si vybírám odměny v poukázkách pro nákup v obchodě.
Vydělat by jste si mohl v nějakém Eshopu. Držím v palce v úspěšném hledání.

0 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Pokud se inzerát na takovou práci inzeruje bez jména firmy, tak je velice pravděpodobné, že se jedná o podvod.

Hledejte nabídku přivýdělku od neanonymního zaměstnavatele.Související témata

0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 642 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 556 zobrazení
16.3.2014 v kategorii Diskuze Šílek
0 bodů
3 odpovědí 308 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 308 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 706 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 626 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 677 zobrazení
0 bodů
1 reakce 458 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 445 zobrazení
...