0 bodů
307 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

V troubě? Nebo jak? Třeba slunečnice.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pověsit květem dolů (uvázat na stonek špagát apod.) do suchého, stinného a větraného prostoru...
V troubě bys kvítka upekla.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Konkrétně slunečnici v květu obtížně doma usušíš tak, aby vypadala pěkně.



Související témata

0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 6 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 562 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 298 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 302 zobrazení
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 526 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 579 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 518 zobrazení
...