+2 bodů
170 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Dneska ráno jsem zaslechla v rádiu konec debaty o úspoře lidské energie. Tak bych se Vás ráda zeptala co na to říkáte. Když prý pijete teplou vodu z kohoutku (čož mě se teda docela hnusí si dát vodu ze šťávou a zalít to vlažnou vodou) tak tělo už pak nemusí vodu ohřívat a ušetřená energie se dá využít jinak. Prý se dá takto za den ušetřit spoustu energie. Co si o tom myslíte?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

To jste se asi přeslechla. Teplou vodu z kohoutku? To je pití pro lidi, kteří mívají zácpu! (blush) Ušetříte energii? Na co? Na to abyste tu energii vydala v posilovně? Když ji nevyužijete, nevydáte, ztloustnete. ;( Je to hloupost, pít teplou vodu z kohoutku proto, aby člověk ušetřil energii, kterou by mohl využít jinak. Je to obrnesmysl!+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Nevím jestli se dá mluvit o úspoře energie, pravděpodobně ano v možná neměřitelnách hodnotách. Ale kdo má problémy s pitím vůbec (jako já, vypiji klidně jen dvě deci nebo taky nic za celý den a nemám pocit žízně), je to určité řešení. Převařená voda ze studeného vodovodu (cca 1.5 litru), nakapat do ní jeden citron a dá se to pít. Ne horký, ale nějak to do mě líp teče (i bez citronu), než studená voda. Ale z "teplýho" kohoutku bych asi nepil, vždycky ohřívám studenou.

0 bodů

Opravdu to tam říkali. Prý to používá Vojta Dyk. Ale taky se mi to zdá jako blbost (giggle)Související témata

0 bodů
5 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 370 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 230 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 310 zobrazení
20.3.2014 v kategorii Zdraví, krása Adámek Hurný
0 bodů
1 reakce 230 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 313 zobrazení
5.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Ladislav Čepelák
+1 bodů
5 odpovědí 649 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 211 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 652 zobrazení
...