0 bodů
4 zobrazení
před v kategorii Auto moto honza_z Registrovaný (41 bodů)
Každý rok řeším, kdy přezout. Existuje nějaké pravidlo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Pomůže pravidlo „7 °C" — když denní teploty trvale klesnou pod 7 °C, letní směs tvrdne a hůř brzdí, takže je čas na zimní. V praxi to bývá konec října / listopad a zpátky na letní v dubnu. Zákon v Česku nařizuje zimní pneumatiky, když je na silnici sníh, led nebo námraza. Nečekej na první sníh, to už bývají fronty v pneuservisech.




Související témata

0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 343 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 913 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 371 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
15.12.2014 v kategorii Auto moto Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
...