0 bodů
2 zobrazení
před v kategorii Dům a byt Pavel_Marek Host (15 bodů)
Účty za topení mě ničí. Jak topit levněji, ale aby bylo doma příjemně?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před Tomas_Benes Host (19 bodů)
Každý stupeň navíc znamená zhruba 6 % spotřeby — zkus snížit teplotu o 1–2 °C a obléct se. Větrej krátce a intenzivně (otevřít dokořán na pár minut), ne dlouho pootevřeným oknem. Nezakrývej radiátory nábytkem ani závěsy a odvzdušni je. V noci a když nejsi doma, teplotu sniž — pomůžou termostatické hlavice.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 815 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 987 zobrazení
12.4.2014 v kategorii Dům a byt Olda 50
0 bodů
6 odpovědí 647 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 426 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 557 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 452 zobrazení
...