Sleduju, že někteří lidé tady poradnu pomlouvají, i když ji sami léta používali a vlastně tu tak trochu "vyrostli". Říkám si, čím to asi je, že právě tihle lidé nakonec haní místo, které jim tolik dalo.
Protože sdělují svůj názor. To je normální.
Potoze ...rikaji pravdu ...:D hele kdyby byla ta druha tak super.. tak na ni zustanou ne ?... Sardo prosim praskni nam svuj nick ...az tule odpoved budes cist ...ne tento ..ale ten druhej ...odtamtud ...|( ....
To není o hanění, ale o srovnávání. Už jsem to kdysi napsala, nebudu přece chodit do hospůdky, kde se mi nelíbí. Tady je pohodově a to mi maximálně vyhovuje i když už sem občas zavítá i škodič. Toho lze ale snadno identifikovat, přestože se maskuje pod různými nicky (punch)
Aaaaa suwicka je bitkarka ...:D (punch)
Žiaľ, je bežné v ľudskej náture, že po "rozvode" vidia "odídení ľudia" na druhej strane len to zlé a na to dobré akosi rýchlo zabúdajú. Toto sa stáva aj u mnohých odídených z "rodnej poradny"
CZPoradna.cz