0 bodů
0 zobrazení
před v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
Na rostlinách mám mšice. Nechci stříkat chemii, jde to i jinak?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Slabé napadení smyj proudem vody nebo otři vlhkým hadříkem. Funguje postřik roztokem vody s pár kapkami jaru (mýdlo naruší mšice) — stříkej i ze spodu listů, večer, ne na přímém slunci. Pomáhá i odvar z kopřiv nebo nasazení slunéček, která mšice požírají. Opakuj po pár dnech, dokud nezmizí.




Související témata

0 bodů
1 reakce 687 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 752 zobrazení
17.10.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
5 odpovědí 482 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 376 zobrazení
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 5.0k zobrazení
10.9.2014 v kategorii Rostliny, zahrada mama Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
17.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Rousek Jílek
0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.9k zobrazení
...