0 bodů
444 zobrazení
v kategorii Zvířata

Létá na zahradě pár motýlů, chtěla bych je vyfotit na Makro fotky (zblizoučka na detail). Nelze se k nim ale přiblížit. Na co bych je mohla nalákat? Aby chvilku poseděli a já je mohla vyfotit.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
magorvkleci Registrovaný (47 bodů)

když je v pražské botanické zahradě rok co rok výstava motýlů, tak tam pro ně mají takové barevné terčíky s kapkou nějaké šťávy, na těch seděj jako zblblí, zkus zavolat do PBZ a zeptat se, ta výstava bude teď od 8.4.

jinak za chladného rána jsou motýli nejlínější

taky se dají přilákat a zblbnout na nakvašené měkké ovoce (banán, jablko, hrušku), co už z něj je cítit kvasný alkohol

takže ta kapka šťávy by mohl být i nějaký likér, možná



0 bodů

Aha, tak to zkusím. Děkuju (nod) Včelka

Existuje stromek, vypadá podobně jako šeřík. Jmenuje se komule davidova. Už ho máme funguje to. Motýli ho milují... A fotky taky super
http://www.magazinzahrada.cz/stromy-a-kere/motyli-ker-miluje-slunce.html



Související témata

0 bodů
1 reakce 623 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 548 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Diskuze zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 341 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
1 reakce 507 zobrazení
9.1.2016 v kategorii Zvířata Leoš
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 22 minutami v kategorii Zvířata pavel.sv Registrovaný (34 bodů)
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 22 minutami v kategorii Zvířata jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 667 zobrazení
0 bodů
1 reakce 377 zobrazení
0 bodů
1 reakce 409 zobrazení
15.3.2018 v kategorii Zvířata Libor Král
...