0 bodů
338 zobrazení
v kategorii Společnost

Nevydám ze sebe ani hlásku. Co mám dělat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nejlépe zajít za psychologem



+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Uvědomte si, že z těch lidí vám nikdo nic nedá, nijak vám nepomůže, nijak vám neuškodí. Jsou vám lhostejní a vy jste lhostejný jim. Tak čeho se bát? Navíc, každý se bojí, že se ztrapní před vámi. zadejte popis obrázku zde



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
6.6.2014 v kategorii Společnost Frentíno
0 bodů
6 odpovědí 693 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 298 zobrazení
14.8.2015 v kategorii Společnost Nona
0 bodů
2 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 641 zobrazení
0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 327 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 546 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 578 zobrazení
...