+1 bodů
628 zobrazení
v kategorii Diskuze zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Jsem tu nový a ještě se v tom systému bodování moc nevyznám. Chtěl bych vědět, jestli dostanu nějaké body i jen za to, že sem napíšu otázku, nebo jen za odpovědi. Díky za vysvětlení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+2 bodů
Dero Registrovaný (53 bodů)

Nečti 5 bodů, čti to vedle co má nápis "NÁVOD!!!" Tam je vše napsané



+1 bodů
vincek Registrovaný (68 bodů)

Ne
Tady se radí potřebným!
Vy byste už za 25 minut měla 3 body, a za co?
Pravidla jste dokázala spočítat, četování tu moc nefrčí, už jen ten návod si přečíst!

zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Já jsem chtěla ohodnotit otázku jako kvalitní, užitečnou, zajímavou. Proto jsem se ptala, zda se tu dávají i body za to.

+1 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Právě že je tu málo informací. Byla jsem pozvána z jiné stránky, ale asi omylem.-(((

Jsem tu poprvé, tak se omlouvám, nevím jak o tu funguje, že jsem si z pěti bodů neudělala přehled .-)

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Ahoj zzzzz, taky jsem měla první dny různé otázky a ještě i mám, to je normální, než se člověk rozkouká.....(handshake)

0 bodů
Ahoj, já bych jí nechala čas. Třeba časem pozná jak si bezvadnej kluk a bude chtít sama si s tebou něco začít. Do ničeho bych ji nenutila a počkala jak se to vyvine. Barča
0 bodů
Nebo se jí znovu zeptej že když je Vám spolu dobře tak jestli by to třeba nechtěla zkusit.
0 bodů
Dej ji čas.... #(#h)


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 318 zobrazení
+2 bodů
3 odpovědí 367 zobrazení
22.10.2014 v kategorii Tato poradna inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
4 odpovědí 834 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 507 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 540 zobrazení
17.5.2014 v kategorii Tato poradna nepřihlášený vincek
0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 438 zobrazení
26.3.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
2 odpovědí 223 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
...