0 bodů
325 zobrazení
v kategorii Diskuze

Já houbaření miluji a vy?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+1 bodů

Já rád houbařím a už se těším na sezónu a přitom houby nemám rád, pouze sušené v polévce nebo pod maso.



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Já taky sbírám velmi rád. Konzumuji je jen velmi zřídka.

+1 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Také to miluji, ten klid v lese. Chodím na houby, mám to kousek:-))
(sun)

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Houbaření je výrazně příjemnější, než následné zpracovávání hub košíků hub...
:o
Ale houby pak můžu v téměř libovolné úpravě.



Související témata

0 bodů
7 odpovědí 553 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 260 zobrazení
0 bodů
1 reakce 318 zobrazení
+1 bodů
5 odpovědí 581 zobrazení
27.10.2014 v kategorii Společnost lili Registrovaný (107 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
11.9.2014 v kategorii Rostliny, zahrada mama Pokročilý (1.2k bodů)
+2 bodů
12 odpovědí 1.4k zobrazení
21.6.2014 v kategorii Ostatní Briketka Registrovaný (498 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 594 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 397 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 725 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Společnost Golem
...