0 bodů
584 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Nebo není na to u nás podnebí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pěstují se, viz např. - http://www.ceske-melouny.cz/



0 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Dají se pěstovat, ale v jižních částech republiky. Potřebují k růstu teplo.

0 bodů

Jsem z Písku. Bezvadný poptám se. Dík

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Bratr měl melouny venku a ve skleníku, chtěl vyzkoušet. Ty venku vůbec nerostly a ty ve skleníku zabraly samy pro sebe všechen prostor a stejně nedozrály.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 5.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 559 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 668 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 680 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
1 reakce 265 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 559 zobrazení
...