0 bodů
301 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Mám na webu několik subdomén a nevím jak použít sitemap. Mám vytvořit jeden sitemap a ten nahrát do hlavní složky domény ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Jahůdka Registrovaný (87 bodů)

Sitemap se na subdoménu použije úplně stejně jako na kteroukoliv jinou doménu. Do adresáře subdomény nahrajte sitemap.xml a je to. (y)





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 617 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 6.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 295 zobrazení
0 bodů
1 reakce 697 zobrazení
12.11.2017 v kategorii Diskuze Dajo
0 bodů
3 odpovědí 409 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 796 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 232 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Trčka michal
0 bodů
3 odpovědí 319 zobrazení
...