0 bodů
257 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Mám v počítači staženou hudbu a chtěl bych si ji vypálit na CD, abych si ji mohl pustit v autě. Poradíte mi prosím, jak na to a jaký program k tomu použít?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Tak to je snad blbej vtip ......(headbang) cti zde ... >> http://magazin.stahuj.centrum.cz/navod-vypalovani-pro-zacatecniky/

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 326 zobrazení
14.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Dominik Jarovský
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 478 zobrazení
0 bodů
1 reakce 352 zobrazení
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
28.8.2016 v kategorii Hudba film Jaaaaa
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 260 zobrazení
...