Mám v počítači staženou hudbu a chtěl bych si ji vypálit na CD, abych si ji mohl pustit v autě. Poradíte mi prosím, jak na to a jaký program k tomu použít?
Tak to je snad blbej vtip ......(headbang) cti zde ... >> http://magazin.stahuj.centrum.cz/navod-vypalovani-pro-zacatecniky/
CZPoradna.cz