0 bodů
402 zobrazení
v kategorii Ostatní

Když budu chtít dělat na kšeft kondiciogram musím mít povolení? Autorská práva a tak.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud to budeš chtít dělat za účelem zisku, budeš muset mít na to vyřízenou živnost





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 574 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Ostatní Bob
0 bodů
2 odpovědí 847 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 909 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 800 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 829 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 724 zobrazení
23.10.2015 v kategorii Právo a zákony Eliška Rybárská
0 bodů
5 odpovědí 660 zobrazení
...