0 bodů
264 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Co mám dělat když mě neúčinkují? Prostě se stejně potím

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Deodorant není antiperspirant...
:o
Mimochodem - potit se je zdravé, jde o přirozenou reakci těla na přehřátí...

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Tak to já v těch horkách musím být super zdravá...(sweat)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Já taky...
Su mokrej tak, že by mi vrata od chlíva mohla závidět...
:o



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Každá se potí. Někdo více, někdo méně. Pokud s potíš nadměrně, zajdi si k lékaři.Může to být předzvěstí onemocnění



Související témata

0 bodů
1 reakce 446 zobrazení
0 bodů
1 reakce 225 zobrazení
21.6.2014 v kategorii Móda, oblečení Kala František
0 bodů
4 odpovědí 485 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 418 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 425 zobrazení
10.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Saša Vaněk
0 bodů
2 odpovědí 389 zobrazení
0 bodů
1 reakce 401 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 224 zobrazení
12.10.2015 v kategorii Zdraví, krása Šantorová Pavla
0 bodů
3 odpovědí 217 zobrazení
9.9.2015 v kategorii Zdraví, krása nikča
...