0 bodů
174 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Co děláte v pořádném vedru aby jste se ochladili?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Vlezu do studené vody (to je pro mne, bez neoprenu, každá s teplotou pod 30°C)...
:o



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Vlezu do řeky, nebo do rybníka.



Související témata

0 bodů
1 reakce 648 zobrazení
17.6.2016 v kategorii Sport, volný čas Andrea
0 bodů
1 reakce 376 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 825 zobrazení
27.11.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
0 bodů
1 reakce 263 zobrazení
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
0 bodů
1 reakce 304 zobrazení
27.10.2015 v kategorii Zdraví, krása Dominik Rusnák
0 bodů
2 odpovědí 978 zobrazení
...