0 bodů
263 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Stalo se to včera, kdy jsem dostal facku, ale tak nešťastně, že to má následky - bolest. Je to způsobeno tím, že když mi ji dotyčný dával, tak se mi kůže kolem rtu zevnitř trochu odrela. Když udělám nějaký posumek, nějak pohonu rtem, tak to bolí. Potřebuji se toho co nejdřív zbavit. Je to pro mě horší než noční můra tohle prožívat! Pokud tedy znáte na to nějaké metody, nebo léky ( třeba nějaké masti) tak mi to sem prosím napište. Na vnější straně žádnou modřínu nemám.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Ústní dutina se hojí velmi rychle. Je to otázkou několika dnů. Můžeš tomu nepatrně pomoci třeba bylinkami. Například vyplachovat heřmánkem




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
před 2 dny v kategorii Zdraví, krása MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
0 bodů
1 reakce 573 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Zdraví, krása ADAM
0 bodů
3 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 766 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 506 zobrazení
0 bodů
1 reakce 684 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 415 zobrazení
0 bodů
1 reakce 453 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Zdraví, krása Luboš Král
...