0 bodů
229 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Když mi někdo prodá auto o kterém ví že nebrzdí a schválně mi to neřekne, tvrdí že brzdy jsou v pořádku, může za škodu když jsem naboural? I když prokazatelně brzdy opravoval?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Škoda při bouračce bude věcí řidiče, který má v povinnostech zkontrolovat stav vozidla. Prodávající by neměl prodávat poškozenou věc. a neuvést to novému majiteli. . V tomto případě bude zřejmě složité prokázat mu, že o tom věděl.I když brzdy opravoval,



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

V tomto případě bude rozhodující vzájemná kupní smlouva.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 431 zobrazení
17.9.2014 v kategorii Dům a byt Tibor
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 411 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 200 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 388 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 494 zobrazení
0 bodů
1 reakce 235 zobrazení
...