0 bodů
235 zobrazení
v kategorii Mobily Tvrďák Host (9 bodů)

Když najdu na bazoši inzerát kde někdo prodává úplně novej mobil o několik tisíc levněji než v krámu jako podmínku má platbu předem tak je to na 90% podvod ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Netroufnu si odhadnout %, ale rozhodně je v takovém případě podvodné jednání prodejce pravděpodobnější.
Pokud máš o mobil zájem, navrhni osobní předání i platbu - a ´uvidíš´, jak se na to bude ´tvářit´.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 374 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 386 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 512 zobrazení
30.5.2014 v kategorii Společnost Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
8 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 603 zobrazení
0 bodů
1 reakce 424 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
...