0 bodů
283 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Jak kupujete džíny? Kupujete přesně na tělo nebo si koupíte větší a pásek? Aby déle vydrželi?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Vždy tak akorát. Proto si je přece zkouším.



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Kupuju džíny - jednu velikost už dost dlouho - a problémem je, že se časem rozpadnou, ne že bych z nich vyrostl...
;-)

0 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

kupuju si vždy jednu velikost a bokovky, abych se v nich
cítila fajn a ohýbaly se mi dobře kolena, když si sednu (y)
a pak jen záleží na barvě, jestli budou světlé, nebo tmavé..

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Nekupovat džíny úplně knop, je to bavlna a seperou se, i když se pak trochu zase poddají podle těla. Trpí tím švy a nevypadá to hezky. Až koupíte ty první, tak pak už to vychytáte, jen pokud se nezmění postava. (dance)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 489 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 237 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 252 zobrazení
23.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
7 odpovědí 652 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 300 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 360 zobrazení
4.5.2015 v kategorii Zdraví, krása Tereza
...