0 bodů
422 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

U nás vykáceli les a nechali tam pařezy. To je normální postup? Co bude s tím pařezem?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano, je to normální postup. Dobývat v lese pařezy je pracné a nákladné. Vysází se nový les a rozkládající se pařezy pohnojí ty nové stromky.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Je to normální postup - pařez prostě časem zetleje.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 382 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Hůlka Martin
0 bodů
3 odpovědí 551 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 475 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 913 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 744 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 454 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marek Šantora
0 bodů
2 odpovědí 240 zobrazení
18.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Dobrá Petra
0 bodů
3 odpovědí 624 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Stupka Leoš
0 bodů
2 odpovědí 323 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 705 zobrazení
...