0 bodů
743 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Že má tak zvláštní konzistenci a když vyschne tak je lehoučká.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nasbírej 1 kg hřibů, usuš je a budeš mít cca 8 - 10 dkg.

Briketka Registrovaný (498 bodů)

Děkuji Angelo :)



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Všechny houby (nejen ty v lese) obsahují hodně vody - zejména podle prostředí, v němž rostou (a aktuálního počasí).
Obsah vody je až 90 % (u ´tvrdších´ hub - chorošů, méně).

+1 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

Ano
jen si všimni, když např. děláš smaženici,
nebo žampiony, kolik se najednou tý vody
bere na pánvi musí se nechat právě vydusit
a potom přidat další ingredience :)

Briketka Registrovaný (498 bodů)

Díky Angelo za smazání :)



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 911 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 453 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marek Šantora
0 bodů
3 odpovědí 624 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Stupka Leoš
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 386 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 608 zobrazení
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 650 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 533 zobrazení
...