0 bodů
417 zobrazení
v kategorii Zvířata

Já s tím mám problem. Co vy?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+2 bodů

Včela bodne jednou a zahyne, zatím co vosa, ta jede jako šicí stroj! (giggle)



+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já jsem zkusila ty obrázky stáhnout, jen velikostí jsou vosa i včela skoro stejné, ale tady jsou lépe vidět rozdíly ve vzhledu:
vosa a včela

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Jasne ..ze ano zluta je Vosa a tmava je vcela ... Take se to da rozeznat diky pohybum v letu ..... Vcela je rozvazna takovy vrtulnik voza leta spis chaoticky takova strestena stihacka ...:D

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Poznám, už od útlých dětských let



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 501 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
0 bodů
1 reakce 230 zobrazení
28.11.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 448 zobrazení
9.9.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
4 odpovědí 771 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 653 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 553 zobrazení
0 bodů
1 reakce 162 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Zvířata Vávra Pavel
0 bodů
3 odpovědí 505 zobrazení
7.7.2015 v kategorii Zvířata luky
...