Mám pocit, že někdy lidem na první pohled poznám, že mi nemluví pravdu, ale možná si to jen namlouvám. Poznáte to vy spolehlivě, a podle čeho - mimika, oči, nějaké drobné signály?
Většinou to poznám a dotyčný/á má u mne navždy utrum. (punch)
Já to ani neumím, kdybych to zkusila poznal by to určitě každý :D
CZPoradna.cz