0 bodů
317 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Už jsem se na fb přejmenovávala tolikrát, že už mi to nejde ... Je nějakej způsob, jak by bylo možné se ještě přejmenovat?? ..

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

pokud vím tak ne ;)





Související témata

0 bodů
1 reakce 458 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
25.6.2014 v kategorii Počítače, internet Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
1 reakce 350 zobrazení
0 bodů
1 reakce 225 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 381 zobrazení
22.6.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 303 zobrazení
13.4.2014 v kategorii Ostatní Irena Vlasová
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
18.7.2014 v kategorii Mobily Didi Jay
0 bodů
8 odpovědí 803 zobrazení
14.6.2014 v kategorii Ostatní Krampol
0 bodů
6 odpovědí 2.0k zobrazení
13.5.2014 v kategorii Ostatní Rendl Pavel
...