0 bodů
723 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Nemůže to být začátek nějaké nemoci? Mám pořád strašný hlad

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

žeby závislost na jídle,
touha po jídle,
všežravost,
ukojit své buňky,
nebo prázdnou duši ??
taky ráda jím,
ale nepřejídám se :)

o nemoci bych neuvažovala, jestli jo
to posoudí zřejmě lékař my zde né..





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 283 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 787 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
...