V poslední době mám neustále chuť na sladké, klidně i hned po jídle, a nedokážu si to vysvětlit. Snažím se přitom jíst normálně a dost spím. Může za tím být něco vážnějšího, třeba nedostatek nějaké látky?
Někdo má rád sladké, někdo kyselé, jiný hořké. Tak to zkrátka je. Někdo má rád holky, jiný vdolky.
Příčin může být více - únava, stres. Aktuální nedostatek cukru v krvi. Nedostatek bílkovin v potravě.
A jinak - v těhotenství můžeš mít chutě rozličné... :o
CZPoradna.cz