0 bodů
608 zobrazení
v kategorii Ostatní

Zapoměla jsem vyzvednout léky. Už je to 8 dní. To už mi asi platit nebude co? Mám docela dalekou cestu k lékaři pro jiný recept.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+2 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

většinou 7 dní, ale v lékárně na to dnes již nehledí
i přes toto Vám léky vydají také si chodím pro léky
pozdě a nic mi nikdy neřekli :)



+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Běžný recept 7 dní, z pohotovosti 1 den a opakovací půl roku.

0 bodů

Běžný recept 14 dní, opiáty 7 dní.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 271 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 838 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 497 zobrazení
27.8.2014 v kategorii Ostatní Barbora T.
0 bodů
7 odpovědí 747 zobrazení
0 bodů
1 reakce 699 zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
5.9.2015 v kategorii Počítače, internet Béda444
...