0 bodů
436 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Jak vyfotím na PC obrazovku? Je na to nějaká klávesová zkratka nebo jak? Díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
 
Nejlepší reakce

ve windows uložit do clipboardu (schránky)

PrtScr celá obrazovka
Alt-PrtScr jen aktivní okno

no a pak Ctrl-V do grafického programu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Print_Screen



0 bodů

Děkuji to funguje. Petřík



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 333 zobrazení
18.4.2016 v kategorii Počítače, internet Nootrep
0 bodů
1 reakce 902 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
1 reakce 439 zobrazení
14.2.2024 v kategorii Počítače, internet anonym
...