0 bodů
437 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Dobrý den, ve škole jsem dostal údaje do Microsoft Teams. Po přihlášení mě to připojilo do nějaké organizace. Která ovlivnila fungování počítače. Celkem často po mě vyžaduje změnu pinu. Účet jsem všude odebral ale organizace nezmizela. Poradil by mi někdo jak ji mám odebrat? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Tohle je častý jev: při přihlášení školním účtem do Teams se zařízení může připojit k organizaci (do správy MDM/Intune), a proto po vás chce PIN a mění nastavení. Zkuste ve Windows otevřít Nastavení - Účty - Přístup do práce nebo školy (Access work or school), tam najděte připojený školní účet/organizaci, klikněte na něj a dejte Odpojit (Disconnect). Po odpojení restartujte počítač. Pokud organizace nejde odebrat nebo to hlásí chybu, je možné, že zařízení zaregistroval přímo školní správce - pak je nejjistější obrátit se na IT správce školy, aby zařízení uvolnil ze správy, protože z uživatelské strany už to někdy odebrat nelze.




Související témata

0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
1 reakce 872 zobrazení
30.8.2019 v kategorii Počítače, internet Tomáš Sodoma
0 bodů
1 reakce 243 zobrazení
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
...