0 bodů
366 zobrazení
v kategorii Ostatní arygnoc Registrovaný (913 bodů)

prečo to nie je v našich zemepisných šírkach (čr, sr) čerstvý tovar / čerstvé zboží alebo trhovisko / trh?

image

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů

Nasch Markt je neco mlsného...sladkosti. Ale ve Vídni...nebo uz to máte taky v Presporke ? (blush)

arygnoc Registrovaný (913 bodů)

no práve, že to trepú do blavy... (headbang)

(smoking)

image


+1 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

nevím,ale u nás jsou farmářské trhy,tržnice,tyto názvy slyším poprvé...

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Lebo sme svetoví...
:o



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 264 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 672 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 456 zobrazení
6.7.2014 v kategorii Tato poradna inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
5 odpovědí 785 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 465 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 544 zobrazení
11.8.2014 v kategorii Auto moto arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 982 zobrazení
24.6.2014 v kategorii Zdraví, krása arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
11 odpovědí 867 zobrazení
13.6.2014 v kategorii Móda, oblečení arygnoc Registrovaný (913 bodů)
...