0 bodů
465 zobrazení
v kategorii Mobily
Mám iPhone a najednou se mi všechno zobrazuje v převrácených barvách, jako negativ. Nevím, jestli je to chyba v systému, kterou bych vyřešil v nastavení, nebo už začíná zlobit displej. Poradíte mi prosím, jak to poznat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Mě se to stalo u jiného (obyčejného) telefonu. Vyměnili mi celou desku i s displeyem. Teď zase po čase celý displey zbělá. Takže konečná, ač v záruce, vyhazuji. Mám jenom jedny nervy angrylaugh



0 bodů

to vám najlepšie povedia v servise. Môže ísť o chybu zariadenia, ale môže ísť aj o uvolnený konektor pripojenia displeja k doske.napríklad následkom pádu.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 367 zobrazení
24.6.2014 v kategorii Ostatní arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 458 zobrazení
5.10.2014 v kategorii Sport, volný čas arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
1 reakce 225 zobrazení
...