0 bodů
1.1k zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Je to ještě moderní? Nosí to víc kluci nebo holky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

To nejde říci. Ofina může být rovná, šikmá, do strany a co já vím jaká ještě. Všem účesům, kdy kratší vlasy padají do čela, to všechno je ofina.



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Móda nemóda, kdo má příliš vysoké čelo, bez ofiny se neobejde ( myslím tedy u žen ).(emo)



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 557 zobrazení
29.7.2015 v kategorii Móda, oblečení Chaira
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 972 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
0 bodů
1 reakce 331 zobrazení
19.4.2015 v kategorii Diskuze boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 342 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 939 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.9k zobrazení
26.6.2014 v kategorii Společnost Jirka Delon
0 bodů
1 reakce 295 zobrazení
25.6.2014 v kategorii Multimédia a hry Rais Václav
...