0 bodů
295 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry

Když třeba budu hrát na koncertě někoho skladbu. Komu to mám zaplatit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

organizácii nazvanej OSA - Ochranný svaz autorský.

zdroj: http://www.osa.cz/

(smoking)

image




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 418 zobrazení
28.7.2014 v kategorii Multimédia a hry matk
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
28.6.2014 v kategorii Auto moto Rudolfek 18
0 bodů
3 odpovědí 5.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 392 zobrazení
0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
10.7.2016 v kategorii Právo a zákony MaxBraun
0 bodů
1 reakce 486 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 490 zobrazení
0 bodů
1 reakce 344 zobrazení
0 bodů
1 reakce 235 zobrazení
...