0 bodů
1.7k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Je v ní něčeho málo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů

podle mě to bude vysokou teplotou
povrch se vysuší a ztvrdne
než si hrát s teplotou, možná zakrýt shora alobalem aspoň zpočátku

Píšete že dát aspoň ze začátku alobal ale mě praskne i tak :(



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pravda - bábovku dělám tak jednou za ´uherák´, ale ještě mi nepraskla...
Čeho tam dáváš málo???



Související témata

0 bodů
1 reakce 2.3k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 777 zobrazení
3.8.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lunda Březinová
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
1 reakce 531 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 590 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Jarunka
0 bodů
2 odpovědí 503 zobrazení
26.7.2015 v kategorii Dům a byt Roman Košina
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.8k zobrazení
...