0 bodů
2.0k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Potřebuju se rychle zbavit přebytečné vody v těle, asi mi otékají nohy a cítím se nafouklý. Poradíte mi, jak se co nejrychleji odvodnit přirozenou cestou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nejlépe saunou. A proč se chceš odvodňovat ? Příličné odvodňování a nedoplňování tekutin, může způsobit velmi vážné zdravotní komplikace



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Pokud máte nějaké otoky a myslíte, že pomůže odvodnění, tak jedině za spolupráce s lékařem.....(nod)



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 534 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 363 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Poledník
0 bodů
7 odpovědí 582 zobrazení
21.3.2014 v kategorii Zdraví, krása Radek P.
0 bodů
2 odpovědí 873 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 412 zobrazení
22.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Jonáš
...