Potřebuju se rychle zbavit přebytečné vody v těle, asi mi otékají nohy a cítím se nafouklý. Poradíte mi, jak se co nejrychleji odvodnit přirozenou cestou?
Nejlépe saunou. A proč se chceš odvodňovat ? Příličné odvodňování a nedoplňování tekutin, může způsobit velmi vážné zdravotní komplikace
Pokud máte nějaké otoky a myslíte, že pomůže odvodnění, tak jedině za spolupráce s lékařem.....(nod)
CZPoradna.cz