0 bodů
967 zobrazení
v kategorii Společnost

Můžu mít i já neteř?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Neteř je dcera tvého bratra či sestry. Neznáme sice vaši rodinu, ale teoreticky i ty můžeš mít neteř. Pokud máš nebo budeš mít neteř, budeš jejím strýcem



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Libovolnou babu za ni můžeš, případně, vydávat...
:o

0 bodů
co je pro me bratrankova dcera dekuji za odpoved


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 373 zobrazení
18.2.2016 v kategorii Společnost Patii
0 bodů
2 odpovědí 559 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost matěj15
0 bodů
3 odpovědí 413 zobrazení
14.12.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
29.11.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
2.8.2014 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
1 reakce 333 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 483 zobrazení
...