Často slyším, jak se o někom říká, že je cholerik, ale úplně nevím, co to přesně znamená. Jak se takový člověk pozná a čím je typický?
To je člověk co hned vybouchne.. To znamená že je hned nasranej
to je v podstatě nemocný člověk kterého vytočí kdejaká maličkost po který je nervozní vzteklý protivný
Hledala jsem nějaký odbornější výklad a tento se mi moc líbí : Cholerik je labilní extrovert :D
CZPoradna.cz