0 bodů
326 zobrazení
v kategorii Společnost

Proč se to začalo vlavit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Svátek se zkrátka převzal. A proč se slaví ? Je to patrné již z názvu. Je to oslava matek a mateřství. Přečti si zde :
http://www.lidovky.cz/dusena-licka-pochutka-ktera-se-da-krajet-lzici-foi-/dobra-chut.aspx?c=A130215_101612_dobra-chut_ape

http://www.modlitbymatek.cz/aktuality/svatek-matek-jak-vlastne-vznikl





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 241 zobrazení
0 bodů
1 reakce 461 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 237 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Společnost Rafajel
0 bodů
3 odpovědí 289 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 232 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Společnost jitka999
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 296 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 451 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 240 zobrazení
0 bodů
1 reakce 850 zobrazení
...